top of page
  • Writer's pictureAurimas Navys

PRADEDA BYRĖTI PUTINO IMPERIJOS PAMATAI (2024 06 24)

↞ Kalbos kalbelės ↠

 

Po to, kai rusai numušė ukrainiečių paleistą raketą virš turistais nusėto Sevastopolio paplūdimio, Kremlius pradėjo parengtą planinę informacinę operaciją, kurios tikslas – sustabdyti JAV ir sąjungininkų ginklų tiekimą Ukrainai bei leidimą jais atakuoti objektus Rusijos teritorijoje. Krymo paplūdimyje nukritusios raketos nuolaužos pražudė, kaip teigiama, penkis poilsiautojus, sužeidė daugiau nei 120. Teigiama, jog tarp žuvusiųjų – Rusijos Magadano miesto mero pavaduotojo Olego Averjanovo devynerių metų dukra. Kremlius dėl aukų kaltina JAV, nes virš Krymo esą skriejo ATACMS raketa, o ją neva paleido Ukrainos pajėgos. Tokiu būdu, Rusijos gynybos ministerija išpylė į viešumą dezinformacinę nuodų košę, kurioje teigiama, kad buvo numuštos penkios ATACMS raketos, viena jų – virš paplūdimio. Raketos esą buvo suprogramuotos JAV taip, kad smogtų civiliams gyventojams.

 

Puikiai suprantate, kad tai kliedesiai, nes JAV ypatingai jautriai reaguoja į bet kokias civilių aukas karo metu. Neabejojame, jog Kremliaus generalbalvonai, matydami raketų ataką, nukreiptą į netoli Sevastopolio esančią karinės vadovybės štabą ir dalinius netoli Eupatorijos, sąmoningai nusprendė numušti raketas virš rusų turistais nugulusio paplūdimio. Tuo būdu Kremlius, savo iškrypėlišku supratimu nušovė du zuikius: išsaugojo savo karinius objektus ir nužudė savo šalies piliečius, kurių mirtis panaudojo propagandai prieš tariamą JAV ir Ukrainos ataką.

 

Kremliaus kriminalinė chunta demonstruoja panieką ne tik gyvajai mėsai fronto linijoje, ji be gailesčio žudo ir poilsiaujančius savo šalies piliečius.

 

Vakar Dagestano Machačkalos ir Derbento mietuose vyko susišaudymai. Pranešama apie dvi užgrobtas pravoslavų cerkves, kurias atakavo policijos pajėgos, 6 žuvusiuosius ir daugybę sužeistųjų. Kelias valandas autonominės respublikos policijos ir specialiosios pajėgos nesugebėjo suvaldyti, vadinamųjų, „teroristų“, kurių tikslai nežinomi. Šaltiniai teigia, jog atakose dalyvavo apie 40 asmenų, vėliau pranešta apie susišaudymus Rusijos okupuotos Abchazijos pasienyje.

 

Primename, kad Kaukazo čečėnų, ingušų, Dagestano tautos šimtmečius kovoja su Rusijos okupacija. 1917-aisiais trys šalys buvo įkūrę Šiaurės Kaukazo kalnų respubliką ir paskelbę nepriklausomybę, kurią nuslopino bolševikai.

 

Dagestano atstovai Rusijos Dūmoje neramumus šalyje įvardino, kaip NATO ir Ukrainos specialiųjų tarnybų operaciją. Kai kremlinai nebesugeba susitvarkyti imperijos viduje, kur dėl karo Ukrainoje prasideda kruvinas chaosas – belieka apkaltinti Vakarus.

 

Pats didysis Maskvos karo prieš Vakarus paradoksas tas, jog patys Vakarai siekia išsaugoti vieningą Rusiją, o Putinas imperiją silpnina ir griauna kaip įmanydamas. Neramumai okupuotose respublikose ir srityse – akivaizdūs Putino imperijos pamatų byrėjimo ženklai.

 

↞ Postūmiai ↠

 

Kariaujanti Rusija susiduria su neprognozuota problema – didėjančiu nusikalstamumu. Su kariškiais susijusio nusikalstamumo augimas Rusijai kainuos milijardus dolerių, teigia "Bloomberg Economics" analitikai.

 

Kremlius, mobilizuodamas kalinius, bedarbius, asocialius bei kitus asmenis, nepaskaičiavo ir neprognozavo, jog grįžę iš karo lauko, šie sužvėrėję padarai negebės prisitaikyti prie visuomenės, toliau smurtaus, vartos kvaišalus bei žudys. Moraliai degradavusių ir psichiškai nestabilių asmenų būriai jau dabar yra didžiulė daugelio Rusijos regionų problema. Demobilizuoti žudikai, sadistai ir kitos nuo atsakomybės atleistos atmatos šlaistosi miestų ir miestelių gatvėmis vaidindamos didvyrius, puldinėja žmones, nesibodėdami sprogdinti granatų daugiabučių kvartaluose. Teigiama, jog kariškių padarytų nusikaltimų skaičius Rusijoje šoktelėjo net 4 kartus.

 

Taigi, viena bėda nevaikšto. Kuo Kremlius siųs į Ukrainą daugiau gyvosios mėsos, tuo likę gyvi padarai kels daugiau problemų grįžę iš fronto. Tai ilgalaikė ir labai didelė Rusijos problema, į kurią tik save matančiam Putinui giliai nusispjaut.

 

↞ Veiksmai ↠

 

Vakar vakare pranešta apie pakartotinę raketų ataką į Krymą ir sprogimus vakarinėje pusiasalio dalyje.

 

Driskius reikia daužyti be atvangos, Kryme, Saratove, Voroneže, Maskvoje – visur visais įmanomais ginklais.

 

Skelbiama, jog Rusija buvo parengusi 90 tūkst. karių, skirtų puolimui Charkovo srityje. Rusų planus sugriovė raketų sistemos HIMARS, kurios ėmė veikti ir daužyti rusų sankaupas, praėjus kelioms valandoms po leidimo davimo smogti vakarietiškais ginklais į Rusijos teritoriją. Šaltinių teigimu, Ukrainos pajėgos pirmosiomis dienomis sunaikino ištisas karių kolonas, laukiančias nurodymo įsiveržti į Ukrainą. 

 

Po to, kai Rusijos valdomos bombos Charkove nužudė mažiausiai 3 žmones ir sužeidė dešimtis, Ukraina atakavo Rusiją bepiločiais orlaiviais Briansko ir Belgorodo srityse.

 

⥁ Lietuvoje ⥀

 

Perskaitę mūsų apžvalgą, stenkitės pailsėti nuo įvairių kitų dirgiklių ir darbų. Ilsėdamiesi nereaguokite į mėginimus jus jaudinti, piktinti, siutinti, t.y. kelti įvairias emocijas. Visa tai – jūsų dėmesiui skirtas spektaklis. Ir visai nesvarbu, kurie teisūs – tie, kurie už, ar tie, kurie prieš. Visoms pusėms reikia jūsų dėmesio ir palaikymo. Tai paprasčiausias rinkimų marketingas.

 

Rinkiminis turgus.

 

Pabėkite nuo jo, kaip ir nuo savo darbinių problemų. Nes jei prie Joninių laužo su draugais ir toliau gvildensite kasdienius, jus alinančius reikalus, po švenčių jausitės dar labiau pavargę.

 

Todėl šiandien – jokių kalbų apie darbus ir rūpesčius.

 

Pailsėkite.

 

Jūs to tikrai nusipelnėte.

 

↡ Nuotraukoje: „Azovo“ kariai.

 

Itin dėkojame nuolatiniam rėmėjui Panevėžyje, poniai Salvai M., UAB Vilkeda, Lietuvos aludarių gildijai bei visiems jums už palaikymą ir supratimą. Svarbu ne tai, kokia suma paremiat, svarbus Jūsų dėmesys ir dėkingumas.

 

Mūsų ištikimiems rėmėjams siūlome galimybę įsigyti ukrainiečio rankomis padarytą apyrankę https://luckydiamonds.lt/produktas/sekmes-apyranke-su-tikru-deimantu/ – visos jūsų lėšos (išskyrus PVM) bus pervestos mūsų agentūrai.

 

Nuoroda įprastai paramai: https://tinyurl.com/noriuparemti

 

Siūlome aktyvius mokymus: https://www.visagentura.com/publications

 98 views0 comments

Comments


bottom of page